تالار گفتگو

Re: تالار گفتگو

پستتوسط تاکسیدرمی » یکشنبه اسفند 11, 92 11:24 pm

آخه مگه چقدر از شکارایی که زده میشه قانونی زده شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا به فرض مثال اگه این قانونشونم عملی کنن هیچ فرقی نمیکنه ....اینو هر ننه قمری میدونه ولی اینا که ادعاشون میشه نوچ :-??
http://www.taxidermy-esfahan.blogfa.com

هر قدر به طبیعت نزدیک شوی .زندگی شایسته تری خواهی داشت........(نیما یوشیج)

برای این پست از تاکسیدرمی تشکر شده است : 2
Amirali_vtaxidermist
تاکسیدرمی

محل اقامت: اصفهان
تشکر کرده: 3059 بار

پستتوسط مهدی(کی) » دوشنبه اسفند 11, 92 12:20 am

یکی از دوستان گروه شکار یاهو خبر زیر رو فرستاده.گفتم خوبه که اینجا هم اطلاع رسانی شه

سلام دوستان عزيز مصاحبه امروز اقاي اينانلو و واكنش به ممنوعيت شكار را در لينك زير ببينيد و مطالعه كنيد ضمنا با هماهنگي انجام شده مناظره عصر جمعه شبكه يك ساعت ٤ بعد از ظهر در همين مورد است تمامي دوستان و اشنايان را تشويق كنيد حتما ببينيد و در نظر سجني اس أم آسي شركت كنند تعداد شركت كنندگان در نظر سنجي براي إبراز وجود شكارچيان لازم و حياتي است اين موضوع بشدت حائز اهميت است در مورد نمايندگان شركت كننده در مناظرهمتعاقبا اطلاع رساني خواهم كرد فعلا نام فرد شركت كننده مدافع شكار محل مناقشه و در مرحله تصميم گيري است.ارادتمند كمال

http://zistboom.com/fa/news/23470

Kamal aziminia
کوه کندن گر نباشد پیشه ام بویی از فرهاد دارد تیشه ام

برای این پست از مهدی(کی) تشکر شده است : 9
001alirezaAmirali_vBIKALebramreza53shadowtaxidermistتاکسیدرمی
مهدی(کی)

تشکر کرده: 887 بار

پستتوسط reza53 » دوشنبه اسفند 11, 92 1:26 am

مصاحبه در لينك ياد شده ملاحظه شد و پاسخ شايسته اي به مخالفان محمد علي خان داده شد

برای این پست از reza53 تشکر شده است : 10
alirezaAmirali_vBIKALmahdi008Nima4416shadowtaxidermistبخشیتاکسیدرمیمهدی(کی)
reza53

تشکر کرده: 7909 بار

پستتوسط Nima4416 » دوشنبه اسفند 12, 92 12:39 pm

Nima4416 نوشته است:بله دوست عزيز منم ديدم ولي حجمه اي در حال شكل گرفتنه باز ، چه شايعه چه واقعي بايد سريعاً به مقابله پرداخت و در ندفه خفه كرد. بي تفاوت بودن به اونها ديد محاسباتي بهشون ميده كه چقدر مخالف وجود داره و چقدر جديه يعني اگر اين حركت حتي به جهت وزن كشي مخالفان ( كه ما باشيم ) باشه بايد تمام قد ظاهر بشيم اگه كه واقعاً واسمون مهمه ، اگه وقعاً شكار عشقمونه ، بايد پاش وايسيم اينا آدم هايي هستند كه بيخيال نميشن و نميرن دنبال كارشون . پس بخون برادر اي لشكر صاحب زمان آماده باش آماده باش ...

تو این سایت ها هر چی دوستان نظر مینویسن منعکس نمیشه خیلی جالبه این حرکت دیگه یک نوع کودتای خاموش علیه شکارچی تلقی میشه

http://bojnourd.irna.ir/fa/News/8106660 ... 9%88%D8%AF

شكارچي واقعي انصاف دارد

برای این پست از Nima4416 تشکر شده است : 3
Behrangreza53taxidermist
آواتار کاربر
Nima4416

محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 311 بار

پستتوسط BIKAL » دوشنبه اسفند 12, 92 1:24 pm

مهدی(کی) نوشته است:یکی از دوستان گروه شکار یاهو خبر زیر رو فرستاده.گفتم خوبه که اینجا هم اطلاع رسانی شه
سلام دوستان عزيز مصاحبه امروز اقاي اينانلو و واكنش به ممنوعيت شكار را در لينك زير ببينيد و مطالعه كنيد ضمنا با هماهنگي انجام شده مناظره عصر جمعه شبكه يك ساعت ٤ بعد از ظهر در همين مورد است تمامي دوستان و اشنايان را تشويق كنيد حتما ببينيد و در نظر سجني اس أم آسي شركت كنند تعداد شركت كنندگان در نظر سنجي براي إبراز وجود شكارچيان لازم و حياتي است اين موضوع بشدت حائز اهميت است در مورد نمايندگان شركت كننده در مناظرهمتعاقبا اطلاع رساني خواهم كرد فعلا نام فرد شركت كننده مدافع شكار محل مناقشه و در مرحله تصميم گيري است.ارادتمند كمال
Kamal aziminia

آقا مهدی به این آقای عظیم نیا بگو کی فرد شرکت کننده در مناظره رو انتخاب میکنه که محل مناقشه هست؟! یکی رو انتخاب کنند که اول خودش شکارچی باشه، نه فقط طرفدار شکار بخاطر درآمدهایی که از قبالش میشه داشت و دوم حرف زدن بلد باشه، مخش بکشه تو اون شرایط بحث! بنظرم اگه قبول کنند خود آقای اینانلو بعنوان کسی که چهره تلوزیونی هست و هم شکارچی بوده و هم حرف زدن بلده بهترین گزینه هست و تماشاچی به صحبتهاش گوش میده، اگر دسترسی دارید ازش خواهش کنید قبول کنه چون داخل تلوزیون هست و همه میبینن و تاثیر زیادی داره، خصوصا بخاطر این تهمتهای اخیر به ایشون! بگوشش برسونید خیلی ها منتظرند در تلوزیون جوابهای قاطع شما رو به آفتاب ندیده ها بشنوند!

برای این پست از BIKAL تشکر شده است : 7
Amirali_vBehrangebrammahdi008reza53taxidermistتاکسیدرمی
BIKAL

تشکر کرده: 6967 بار

پستتوسط ebram » دوشنبه اسفند 12, 92 2:07 pm

سلام امروز صبح هم شبکه یک بحث متاظره بوره من ندیدم خبرش رسید که انتقاد شده از ممنوعیت شکار.خیلی هم برا شکارچیان غیر مجاز خط نشون کشیدن .حالا راست دروغش نمیدونم خودم نشنیدم.ایکاش لغو نکنن حال میده .همه غیرمجاز میشن .دیونه خونه شده هر کی یه چیزی میگه . :D =))
رفیق بی کلک مادر]

برای این پست از ebram تشکر شده است : 4
Amirali_vmahmooddreza53taxidermist
ebram

تشکر کرده: 331 بار

پستتوسط مهدی(کی) » دوشنبه اسفند 12, 92 11:04 pm

والا بایکال جان چی بگم.به نظر میاد اقای هوشنگ ضیایی رو میخواند انتخاب کنند.دیشب نمیدونم بچهای سایت لینکش رو گزاشته بودند یا خودم خوندم که یه صحبتهایی هم بعد این جریان با یه سری محیط زیستی کرده.این الزایمر من باز اود کرده.لوللللللللللللل

الان پیداش کردم
http://www.tabnak.ir/fa/news/383660/وضعیت-حیات-وحش-در-کشور-اسفبار-است
آخرین بار توسط مهدی(کی) در دوشنبه اسفند 12, 92 11:28 pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

برای این پست از مهدی(کی) تشکر شده است :
BIKAL
مهدی(کی)

پستتوسط Omid » دوشنبه اسفند 12, 92 11:06 pm

--shooter-- نوشته است:دوستان این چند وقت که بحث پلنگ داغ هست . خیلی ها مدعی هستن که پلنگ اایران بزرگترین پلنگ دنیا هست...
میخواستم بدونم واقعن همینطور هست؟؟؟؟؟

در وبسايتها نوشته بود كه قرار هست طرح پلنگ روى پيراهن بازيكنان تيم ملى فوتبال كه ميرن براى جام جهانى نقش زده بشه. :-o :-? بعد هم سر اين دعوا ميكردن كه اصل اين ايده بسيار عالى از كى سر چشمه گرفته! چزى كه من اصلا نميفهمم اينه كه هدف اين كار چى هست؟ كه به دنيا نشون بديم ما به پلنگ اهمييت ميديم؟؟ 8-} يا به خودمون نشون بديم كه در كشور پلنگ داريم؟ :-? يا قراره از برزيل توريست جزب كنيم بيان ايران پلنگ ببينن؟ اونم از كشورى كه جنگل هاى آمازون با مساحتى چار برابر كل مساحت ايران در اون كشور هست؟ =))

دقيقا از چه تاريخى پلنگ سمبل كشور ايران شده؟ كدوم پادشاه يا سلسله اى يا قهرمان تاريخى در كشور ما روى پرچمش نشان پلنگ داشته؟ در كجاى دنيا كشور ايران رو به پلنگش ميشناسن؟ :-? تا اونجايى كه من عوام كم سواد يادم هست پرچم ايران از قديم نشان شير و خورشيد داشته (به مدل هاى مختلف ، نه فقط اين مدلى كه در پرچم دوره شاه بود). هيچوقت پلنگ نداشته!

نشان انگلستان (نه بريتانيا كه شامل انگلستان و اسكاتلند و چند جاى ديگه هست) هم سه تا شير هست گر چه در اين كشور هيچ شيرى نيست. نماد فرانسه خروس هست، نماد آمريكا عقاب كله تاس و نماد روسيه خرس. ما ملت گيچ و قاط زده از تركيب ماهواره، امام زاده و فيس بوك بعد از سه هزار سال تاريخ حالا نماد كشرومون رو ميخوايم بكنيم پلنگ؟؟ #-o

برای این پست از Omid تشکر شده است : 5
--shooter--ABAhamidBehrangebramتاکسیدرمی
آواتار کاربر
Omid

محل اقامت: كاليفرنيا
تشکر کرده: 3157 بار

پستتوسط مهدی(کی) » دوشنبه اسفند 12, 92 11:33 pm

امید جان. دلبندم!!!! بحث پیراهن تیم ملی عکس یوز پلنگ بوده عزیز دل برادر نه پلنگ!!!!

یوز پلنگ هم که جاش معلومه کجاست.تو قلب من بیده. :x :x :x

راستی یاد یه جوک هم نا خوداگاه افتادم.یارو خارجیه یکی رو میبره تو یه باغ وحشی یه شیر یا پلنگ یا ببر بوده که داشته نعره میزده.خارجیه میگه شما به این حیوون چی میگید.یارو میگه ما غلط میکنیم به این چیزی بخوایم بگیم.

برای این پست از مهدی(کی) تشکر شده است : 4
BIKALebramOmidreza53
مهدی(کی)

پستتوسط Omid » سه شنبه اسفند 12, 92 3:28 am

مهدی(کی) نوشته است:والا بایکال جان چی بگم.به نظر میاد اقای هوشنگ ضیایی رو میخواند انتخاب کنند.دیشب نمیدونم بچهای سایت لینکش رو گزاشته بودند یا خودم خوندم که یه صحبتهایی هم بعد این جریان با یه سری محیط زیستی کرده.این الزایمر من باز اود کرده.لوللللللللللللل

الان پیداش کردم
http://www.tabnak.ir/fa/news/383660/وضعیت-حیات-وحش-در-کشور-اسفبار-است

جناب آقاى هوشنگ ضييايى بسيار گزينه خوبى هست و من هم به انتخواب ايشون راى ميدم! :ymapplause:

تصویر

برای این پست از Omid تشکر شده است : 5
BehrangBIKALmahdi008تاکسیدرمیمهدی نیتی
آواتار کاربر
Omid

محل اقامت: كاليفرنيا
تشکر کرده: 3157 بار

قبلیبعدی

بازگشت به عمومي

چه کسی آنلاین است

کاربران حاضر در این انجمن : کاربر عضو شده ای موجود نیست و 2 مهمان